Учителям

Про створення безпечного освітнього середовища

 

МОН захист дітей в умовах КОВІД № 586

 

ГРАФІК проведення КНЗ КОР «КОІПОПК» у серпні 2020 року інструктивно-методичних нарад для керівників та методистів регіональних методичних служб, керівників методичних об’єднань учителів

 

Про деякі питання організації виховного процесу у 2020/2021 н.р.  щодо формування у дітей та учнівської молоді ціннісних життєвих навичок

 

НАССР в ДНЗ та ЗОШ (Hazard Analysis Critical Control Points – система, що дозволяє передбачити оцінити ризики і запобігти випуск небезпечної харчової продукції, тим самим, забезпечити споживачам гарантії безпечності харчових продуктів)

 

Про проведення онлайн-курсу з мовного менеджменту

 

“Про внесення змін до деяких ЗУ щодо окремих питань завершення 2019/2020 навчального року”

Нормативні документи щодо організації підвезення учасників ЗНО

«Інженерний тиждень»

План-графік курсової перепідготовки вчителів НВК

Перспективний план атестації педагогічних працівників

Наказ 367 Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів

Звіт за ІІ семестр 2020

Інформація щодо прогнозованих потреб у фахівцях

Збір коштів з батьків учнів

Керівникам – щодо збору коштів

 

* * *

№ 155 Про стан викладання української мови

№ 157 Про моніторинг стану навички читання 2-4 кл

Довідка про стан викладання географії

Довідка про стан викладання музичного мистецтва

* * *

Річний план роботи на 2020-2021 н.р. (проект)

* * *

ОСВІТНЯ ПРОГРАМА

* * *

Склад ради НВК

Піклувальна рада

* * *

Антибулінг

* * *

Програма «ПРОФІЛАКТИКА ТА ПОДОЛАННЯ БУЛІНГУ У ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ»

* * *

Перспективний план атестації педагогічних працівників

* * *

Обласна комплексна Програма підтримки сім’ї та забезпечення прав дітей „Назустріч дітям” до 2017 року

* * *

Аналіз виховної роботи за І семестр 2016-2017 н.р.

* * *

Нова школа – простір освітніх можливостей

* * *

 


План евакуації Баришівського НВК

План підготовки дня ЦЗ

Програма загальної підготовки працюючого персоналу

План проведення ЦЗ

 

НАКАЗ Про підготовку та проведення “Дня цивільного захисту”

Плани “Дня цивільного захисту”

Лист МОН України від 17.08.2016 № 1/9-437 «Щодо методичних рекомендацій про викладання навчальних предметів у загальноосвітніх навчальних закладах»

Щодо оплати праці вчителів за викладання декількох предметів

Відповідно до п. 3.25 Типового положення про атестацію педагогічних працівників, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України 6.10.2010 № 930 «Про затвердження Типового положення про атестацію педагогічних працівників», в редакції згідно зі змінами, внесеними наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 20.12.2011 р. № 1473 «Про затвердження Змін до Типового положення про атестацію педагогічних працівників», вчителі, які мають педагогічне навантаження з кількох предметів, атестуються з того предмета, який викладають за спеціальністю.

У цьому випадку присвоєна кваліфікаційна категорія поширюється на все педагогічне навантаження. Необхідною умовою при цьому є підвищення кваліфікації з предметів інваріантної складової змісту загальної середньої освіти.

Згідно з п. 5 наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 20.12.2011 № 1473 він набирає чинності з дня його офіційного опублікування. Наказ набув чинності з 23.01.2012 року.

Міністерством освіти і науки України у листі від 26.01.2011 №1/9-44 наголошено, що органи управління освітою спільно з інститутами післядипломної педагогічної освіти повинні планувати курси підвищення кваліфікації вчителів, які викладають два і більше навчальних предметів, застосовуючи очно-дистанційні, дистанційні, варіативні та інші форми навчання, які б органічно взаємоузгоджувалися з процедурою атестації педагогічних працівників.

Згідно з п. 6.1 Типового положення про атестацію нарахування заробітної плати відповідно до присвоєної за результатами атестації кваліфікаційної категорії здійснюється з дня прийняття рішення атестаційною комісією.

Тож, вчителям, які підвищили кваліфікацію з предметів інваріантної складової змісту загальної середньої освіти, присвоєна атестаційною комісією кваліфікаційна категорія поширюється на все педагогічне навантаження.

Щодо предметів варіативної складової, то Типовим положенням про атестацію не передбачено вимоги щодо обов’язковості проходження вчителями, які ведуть ці предмети, підвищення кваліфікації. У цьому випадку кваліфікаційна категорія поширюється на педагогічне навантаження варіативної складової, незалежно від підвищення кваліфікації.

Інформує управління соціально-економічного захисту ЦК Профспілки