Учням

Правила для учнів

 

День професій в НАУ з ФАБД

Національний авіаційний університет запрошує учнів старших класів та студентів коледжів на «День професій в НАУ», що відбудеться 16 березня 2021 року о 14:00 в онлайн форматі на платформі Zoom. Участь безкоштовна.

Проєктування професійного майбутнього розпочинається сьогодні. Крок у майбутнє – правильний вибір закладу вищої освіти і спеціальності на все життя.

Ви зможете ознайомитись з професіями, з яких ведеться підготовка на Факультеті архітектури, будівництва та дизайну НАУ (http://iap.nau.edu.ua/). Фахівці з галузі архітектури, будівництва та дизайну, після отримання освіти можуть працювати на посадах:

  • архітектор-дизайнер, web-дизайнер, архітектор-планувальник міст, професіонал з управління проєктами, викладач університетів та закладів вищої освіти, науковий співробітник (маркетинг, ефективність підприємництва, раціоналізація виробництва), фахівець в галузі маркетингу, фахівець державної служби;
  • інженер з підготовки виробництва; інженер з ремонту;  інженер-лаборант; інженер-технолог, інженер-дослідник; інженер з нагляду за будівництвом; інженер з проєктно-кошторисної роботи; інженер з охорони праці; інженер в галузі будівництва, екперт-будівельник;
  • головний інженер, інженер-консультант (будівництво та реконструкція аеропортів), начальник служби автомобільних доріг, директор науково-технічного центру;
  • дизайнер, дизайнер-конструктор, дизайнер меблів, дизайнер графічних робіт, дизайнер пакування, дизайнер промислових виробів та об’єктів.

            Такі професії опановують студенти НАУ на Факультеті архітектури, будівництва та дизайну. Також випускники факультету можуть продовжувати навчання в аспірантурі для здобуття наукових  ступенів. Обирайте найкращу майбутню професію!

Наші спікери:

Дорошенко Ю.О., завідувач кафедри архітектури ФАБД, доктор технічних наук, професор;

Лапенко О.І., завідувач кафедри комп’ютерних технологій будівництва ФАБД, доктор технічних наук, професор;

Олійник О.П., завідувач кафедри дизайну інтер’єру ФАБД, кандидат архітектури, професор.

Обов’язкова реєстрація за посиланням:

 https://forms.gle/EYgtmyx74jroMfMS7

Підключитися до конференції Zoom

https://zoom.us/j/4449242396?pwd=OWVUeVF3a0JyS2tzaUtIQ0Zrbk9mZz09

Ідентифікатор конференції: 4449242396

Код доступу: 4tv1Bq                                                                                   

Довідки: Центр допрофесійної підготовки ІІОТ НАУ,

(044) 406-73-30, (044) 406-74-04;

e-mail:  center.dp@nau.edu.ua   iiot@npp.nau.edu.ua

https://www.facebook.com/center_dp/

Сайт: http://iiot.nau.edu.ua/

Європейська конвенція про здійснення прав дітей

Твої права

Якщо у тебе виникли питання щодо захисту твоїх прав

Самовихання

Самоменеджемнт

Тайм-менеджемент