Про зарахування учнів до 1-го класу

КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ
БАРИШІВСЬКА РАЙОННА РАДА
БАРИШІВСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС
«ГІМНАЗІЯ-ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ»

Н А К А З

 смт.Баришівка

01  червня  2018 року                                        № 72

Про зарахування учнів до 1-го класу

      Відповідно до абзацу першого, частини третьої статті 18 Закону України «Про загальну середню освіту», наказу МОН України «Про затвердження порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, згідно поданих заяв батьків,

Н А К А З У Ю:

         1. Зарахувати до 1-А класу «Інтелект України» таких учнів:

  1. Гаращенко Катерину Миколаївну
  2. Кострикіну Вероніку Русланівну
  3. Тетеру Дарину Ярославівну
  4. Набоку Вікторію Сергіївну
  5. Пастушенка Даніїла Андрійовича
  6. Барабаша Іліана Васильовича
  7. Місюру Іллю Сергійовича
  8. Костенка Максима Тарасовича
  9. Грицика Романа Юрійовича
  10. Дудку Дениса Дмитровича
  11. Стрільця Артема Антоновича
  12. Деркача Нікіту Сергійовича
  13. Заболотного Арсенія Тарасовича
  14. Волошина Антона Юрійовича
  15. Корнєєва Артема Олексійовича
  16. Яременка Романа Андрійовича
  17. Юдка Богдана Олександровича
  18. Головка Дениса Сергійовича
  19. Осадчу Олександру Олександрівну
  20. Панасенко Анастасію Ігорівну
  21. Крамаренко Евеліну Миколаївну
  22. Луценко Вероніку Сергіївну
  23. Онищенко Софію Сергіївну
  24. Довгопол Тетяну Олександрівну
  25. Андрійчук Владиславу Олександрівну
  26. Коваленко Софію Василівну
  27. Ситник Анастасію Євгеніївну

Класовод  – Шмерига Ірина Володимирівна

 

         2. Зарахувати до 1-Б класу таких учнів: 

  1. Цвілія Костянтина Сергійовича
  2. Гавву Сергія Олександровича
  3. Ворону Поліну Володимирівну
  4. Авраменко Анастасію Віталіївну
  5. Бородавку Діану Євгеніївну
  6. Семенюка Максима Васильович
  7. Гриженко Марію Олегівну
  8. Семенченко Владиславу Василівну
  9. Поліщук Софію Василівну
  10. Литвин Софію Валеріївну
  11. Галицьку Анну Сергіївну
  12. Гайдученко Аріну Вячеславівну
  13. Лазора Євгена Вадимовича
  14. Василенка Максима Сергійовича
  15. Прокопенка Владислава Борисовича
  16. Івахненко Анастасію Геннадіївну
  17. Гребенчука Олександра Андрійовича
  18. Янка Павла Сергійовича
  19. Чинарьова Єгора Ярославовича
  20. Рєзнікова Єгора Івановича
  21. Бибу Євгенія Романовича
  22. Циценову Кіру Олександрівну
  23. Півнюка Миколу Валерійовича
  24. Хоменко Мар’яну Юріївну
  25. Кривошлика Даниїла Олександровича
  26. Зарицьку Евеліну Василівну

Класовод – Ременюк Юлія Артурівна

 

        3. Зарахувати до 1-В класу таких учнів:

  1. Черкас Олександру Олександрівну
  2. Ільяшенко Катерину Євгеніївну
  3. Панталія Артема Вікторовича
  4. Косецьку Соломію Олександрівну
  5. Кедун Єлизавету Сергіївну
  6. Івасенка Олексія Анатолійовича
  7. Мацишину Єлизавету Михайлівну
  8. Романюк Софію Дмитрівну
  9. Губку Дениса Юрійовича
  10. Онопрієнка Єгора Олександровича
  11. Шемчука Артема Миколайовича
  12. Ушакова Нікіту Антоновича
  13. Великоіваненко Віру Олександрівну
  14. Захарченка Матвія Юрійовича
  15. Лавренчука Артема Ігоровича
  16. Коцюбу Владислава Валерійовича
  17. Добровольську Катерину Вікторівну
  18. Онопрієнко Юлію Юріївну
  19. Карпович Марію Олександрівну
  20. Лібіну Валерію Костянтинівну
  21. Лібіну Софію Костнтинівну
  22. Тоцьку Камілу Петрівну
  23. Тоцьку Ангеліну Петрівну
  24. Окопного Макара Євгенійовича
  25. Вінберг Діану Домініку
  26. Кір’якову Марію Дмитрівну

                 Класовод – Косьміна Марина Петрівна

 

           4. Зарахувати до 1-Г класу таких учнів:

  1. Глуходіда Івана Романовича
  2. Шишу Давида Павловича
  3. Нечипоренко Діану Олегівну
  4. Слободянюк Олександру Миколаївну
  5. Гуменюка Олександра Віталійовича
  6. Беспятчука Кирила Олександровича
  7. Костюченко Вікторію Костянтинівну
  8. Мельник Софію Григорівну
  9. Констинтинович Алісу Анатоліївну
  10. Хана Костянтина Сергійовича
  11. Осадчу Анну Богданівну
  12. Вознюка Владислава Борисовича
  13. Петренко Владиславу Миколаївну
  14. Бонь Алісу Сергіївну
  15. Масюк Юлію Сергіївну
  16. Урупу Івана Олександровича
  17. Кривенка Володимира Володимировича
  18. Філінюка Максима Івановича
  19. Філінюк Анну Іванівну
  20. Головненка Нікіту Івановича
  21. Луценка Артема Тарасовича
  22. Лисенко Тетяну Сергіївну
  23. Латиш Вероніку Вікторівну
  24. Головахіна Дарія Андрійовича

                  Класовод – Владімірова Юлія Михайлівна

 Директор НВК                                        Калмикова Н.П

Updated: 01.06.2018 — 11:10
Баришівський навчально-виховний комплекс "гімназія–загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" © 2016