Олімпіади

Учасники ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін

та конкурсів

ПІП
Клас
Дисципліна
Місце
Вчитель
1
Гайдай Анастасія Володимирівна
8
Біологія
І
Кириленко Н.І.
2
Гаращенко Яна Миколаївна
9
Біологія
VІ
Кириленко Н.І.
3
Коваленко Аркадій Юрійович
10
Біологія
V
Кириленко Н.І.
4
Кореневський Олег Дмитрович
9
Історія
VІ
Лисюк О.С.
5
Костенко Єва Юріївна
11
Історія
ІV
Бондарчук Л.Л.
6
Дєопік Олександра Анатоліївна
9
Трудове навчання
VІІ
Пилипенко Н.В.
7
Брилюк Юлія Володимирівна
11
Трудове навчання
ІІ
Пилипенко Н.В.
8
Юр Оксана Станіславівна
11
Трудове навчання
ІІ
Пилипенко Н.В.
9
Осипова Ярослава Сергіївна
5
конкурс ім. Т.Шевченка
ІV
Нагорна Т.М.
10
Білоус Катерина Михайлівна
5
конкурс ім. Т.Шевченка
VІІ
Нагорна Т.М.
11
Лозіцька Діана
6
конкурс ім. Т.Шевченка
VІІІ
Антохова К.М.
12
Гур’янова Владислава Валентинівна
7
конкурс ім. Т.Шевченка
ІV
Антохова К.М.
13
Кухарева Єлизавета Сергіївна
9
конкурс ім. Т.Шевченка
І
Антохова К.М.
14
Гапій Олександр Васильович
11
конкурс ім. Т.Шевченка
ІІІ
Лепета В.В.
15
Гаврилюк Марія Русланівна
7
Українська мова та література
V
Антохова К.М.
16
Гайдай Софія Володимирівна
7
Українська мова та література
V
Антохова К.М.
17
Дмитрук Богдан Олександрович
8
Українська мова та література
VІІІ
Антохова К.М.
18
Саєнко Вікторія Сергіївна
8
Українська мова та література
ІІІ
Антохова К.М.
19
Шостак Валентина Петрівна
9
Українська мова та література
ІV
Антохова К.М.
20
Зуйкова Олександра Миколаївна
10
Українська мова та література
ІІІ
Антохова К.М.
21
Рожкова Вікторія Сергіївна
10
Українська мова та література
ІІІ
Антохова К.М.
22
Гапій Олександр Васильович
11
Українська мова та література
V
Лепета В.В.
23
Гапій Олександр Васильович
11
Екологія
ІV
Кириленко Н.І.
24
Дроздівська Валерія Романівна
8
Англійська мова
VІІ
Грищук Т.І.
25
Кухарєва Єлизавета Сергіївна
9
Англійська мова
ІІІ
Шклярук Н.Г.
26
Крамаренко Юлія Олександрівна
10
Англійська мова
ІІІ
Шклярук Н.Г.
27
Панасенко Дарія Ігорівна
10
Англійська мова
ІІ
Колодко С.А.
28
Гапій Олександр Васильович
11
Англійська мова
ІІ
Шклярук Н.Г.
29
Бутовська Ангеліна Тарасівна
8
Німецька мова
ІV
Симоненко Л.В.
30
Гінайло Анастасія Володимирівна
9
Німецька мова
ІІІ
Симоненко Л.В.
31
Приймак Ілля Сергійович
11
Німецька мова
ІV
Симоненко Л.В.
32
Коваленко Наталія Юріївна
3
конкурсу ім. Петра Яцика
ІІІ
Некрасова Л.Г.
33
Савків Михайло Володимирович
3
конкурсу ім. Петра Яцика
УІІ
Волошина Л.О.
34
Куземчак Анна Артемівна
3
конкурсу ім. Петра Яцика
УІІ
Кощій Т.С.
35
Нитченко Єлизавета Валеріївна
3
конкурсу ім. Петра Яцика
ІУ
Михалко В.В.
36
Іващенко Соломія Ігорівна
4
конкурсу ім. Петра Яцика
 
Дяченко М.О.
37
Василевич Вікторія Віталіївна
4
конкурсу ім. Петра Яцика
ІІІ
Тивоненко С.І.
38
Бутківський Владислав Віталійович
5
конкурсу ім. Петра Яцика
ІІ
Нагорна-КолчинаТ.М.
39
Дехтяренко Діана Сергіївна
5
конкурсу ім. Петра Яцика
ІІ
Нагорна-Колчина Т.М.
40
Боліла Софія Олегівна
6
конкурсу ім. Петра Яцика
ІІІ
Антохова К.М.
41
Косьяненко Софія Валеріївна
6
конкурсу ім. Петра Яцика
ІХ
Антохова К.М.
42
Гурянова Владислава Валентинівна
7
конкурсу ім. Петра Яцика
УІ
Антохова К.М.
43
Гаврилюк Марія Русланівна
7
конкурсу ім. Петра Яцика
ІУ
Антохова К.М.
44
Кондратенко Альона Юріївна
8
конкурсу ім. Петра Яцика
ІІІ
Лепета В.В.
45
Шостак Валентина Петрівна
9
конкурсу ім. Петра Яцика
ІІІ
Антохова К.М.
46
Зуйкова Олександра Миколаївна
10
конкурсу ім. Петра Яцика
ІІІ
Антохова К.М.
47
Гапій Олександр Васильович
11
конкурсу ім. Петра Яцика
І
Лепета В.В.
48
Недогібченко Богдан Ігорович
7
Хімія
ІІ
Лаховська О.В.
49
Гайдай Анастасія Володимирівна
8
Хімія
ІІІ
Лаховська О.В.
50
Гаращенко Яна Миколаївна
9
Хімія
ІV
Лаховська О.В.
51
Тішура Олег Юрійович
8
Інформатика
VІ
Іващенко Р.Ю.
52
Коваленко Аркадій Юрійович
10
Інформатика
І V
Іващенко Р.Ю.
53
Мищенко Любомир Васильович
11
Інформатика
ІV
Іващенко Р.Ю.

Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад

Баришівський навчально-виховний комплекс "гімназія–загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" © 2016