МАН

№ 135 Про проведення всекраїнського конкурсу МАН

Список учнів НВК,

членів шкільного наукового товариства МАН

2018-2019 н.р.

з/п
ПІП члена НТУ
Клас/ слухач, кандидат чи член НТУ
Секція
Керівник,
телефон
1
Бутківський Владислав Віталійович
5/слухач
Математика
Декрет С.І.
2
Косецька Олександра Олександрівна
6/слухач
Образотворче мистецтво
Калмикова Н.П.
3
Паскаль Олександра Сергіївна
6/слухач
Образотворче мистецтво
Калмикова Н.П.
4
Калініченко Крістіна Анатоліївна
6/слухач
Образотворче мистецтво
Калмикова Н.П.
5
Боліла Софія Олегівна
6/слухач
Укр.мова і літ.
АнтоховаК.М.
6
Недогібченко Богдан
7/слухач
Хімія
Лаховська О.В.
7
Юдко Даніїл Олександрович
7/слухач
Образотворче мистецтво
Калмикова Н.П.
8
Єпішина Анастасія Сергіївна
7/слухач
Образотворче мистецтво
Калмикова Н.П.
9
Продан Віталій Олегович
7/слухач
Образотворче мистецтво
Калмикова Н.П.
10
Лук`яненко Назар Сергійович
7/слухач
Біологія
Укр. мова і літ.
Кириленко Н.І.
АнтоховаК.М.
11
Гаврилюк Марія Русланівна
7/слухач
Укр. мова і літ.
Німецька мова
АнтоховаК.М. Симоненко Л.В.
12
Бутовська Ангеліна Тарасівна
7/слухач
Німецька мова
Симоненко Л.В.
13
Гур`янова Владислава Валентинівна
7/слухач
Німецька мова
Симоненко Л.В.
14
Тішура Олег Юрійович
8/слухач
Географія
Савків О.М.
15
Міколенко Ангеліна Андріївна
8/слухач
Історія
Лисюк О.С.
16
Саєнко Вікторія Сергіївна
8/слухач
Економіка
Савків О.М.
17
Кондратенко Альона Юріївна
8/слухач
Математика
Предко Н.Д.
18
Гайдай Анастасія Володимирівна
8/слухач
Німецька мова
Математика
Хімія
Біологія
Географія
Симоненко Л.В.
Предко Н.Д.
Лаховська О.В.
Кириленко Н.І.
Савків О.М.
19
Ремська Анна Василівна
8/слухач
Німецька мова
Симоненко Л.В.
20
Гірман-Фоміна Ніна
8/слухач
Образот. мист.
Українська літ.
Калмикова Н.П.
Лепета В.В.
21
Грушитська Маргарита Дмитрівна
8/слухач
Образотворче мистецтво
Калмикова Н.П.
22
Мащенко Мілена Миколаївна
8/слухач
Образотворче мистецтво
Калмикова Н.П.
23
Пасенко Юлія Олегівна
9/слухач
Образотворче мистецтво
Калмикова Н.П.
24
Поповиченко Валерія віталіївна
9/слухач
Образотворче мистецтво
Калмикова Н.П.
25
Кореневський Олег Дмитрович
9/слухач
Географія
Фізика
Савків О.М.
Трофімова Н.В.
26
Дєопік Олександра Анатоліївна
9/член НТУ
Екологія
Фізика
Трофімова Н.В.
27
Кононець Ауріка Василівна
9/кандидат
Хімія
Фізика
Трофімова Н.В.
28
Гаращенко Яна Миколаївна
9/слухач
Хімія
Фізика
Економіка
Лаховська О.В.
Трофімова Н.В.
Савків О.М.
29
Волошин Владислав Сергійович
9/слухач
Математика,
Фізика
Образот. мист.
Трофімова Н.В.
Трофімова Н.В.
Калмикова Н.П.
30
Кухарєва Єлизавета Сергіївна
9/слухач
Астрономія
Математика
Образот. мист.
Укр. мова і літ.
Економіка
Трофімова Н.В.
Трофімова Н.В.
Калмикова Н.П.
АнтоховаК.М.,
Савків О.М.
31
Шостак Валентина Петрівна
9/слухач
Історія України
Укр. мова і літ.
Образот. мист.
АнтоховаК.М.,
Калмикова Н.П.
32
Цілий Єгор Олексійович
9/слухач
Астрономія
33
Семенік Микола Володимирович
10/слухач
Укр. мова і літ.
АнтоховаК.М.,
34
Проценко Анастасія Миколаївна
10/слухач
Англ.мова
Колодко С.А.
35
Коваленко Аркадій Юрійович
10/член НТУ
Інформатика
Історія
Економіка
Географія
Іващенко Р.Ю.
Бондарчук Л.Л.
Савків О.М.
Савків О.М.
36
Лаховський Олександр Дмитрович
10/ кандидат
Фізика
Економіка
Географія
Місюра С.В.
Савків О.М.
Савків О.М.
37
Вакуленко Владислава Олександрівна
10/ кандидат
Мистецтвознавство
Англ. мова
Лисюк О.С.
Колодко С.А.
38
Рожкова Вікторія Сергіївна
10/кандидат
Математика,
Інформац. технол.
Образот. мист.
Укр. мова і літ.
Декрет С.І.
Іващенко Р.Ю.
Калмикова Н.П.
АнтоховаК.М.
39
Костенко Єва Юріївна
11/член НТУ
Зарубіж. літерат.
Історія
Географія
Грицун Н. В.
Бондарчук Л.Л.
Савків О.М.
40
Юр Оксана Станіславівна
10/слухач
Фольклористика
Лепета В.В.
41
Приймак Ілля Сергійович
11/слухач
Астрономія
Трофімова Н.В.
42
Боровик Михайло Юрійович
11/слухач
Географія
Савків О.М.

Список учнів НВК,

членів шкільного наукового товариства МАН

2017-2018 н.р.

ПІБ
Клас
секція МАН
Тема наукової роботи
Науковий керівник
Рожкова Вікторія
9-А
математика
Прийоми усного числення
Декрет С.І.
Шостак Валентина
8-А
Історія України
Голокост і Баришівка
Лисюк О.С.

Грицун Н.В.

Вакуленко Владислава
9-А
мистецтвознавство
Кераміка душа народу
Лисюк О.С.
Юр Оксана
10
фольклористика
Весільні обрядові пісні Київщини та Рівненщини
Лепета В.В.
Кухарєва Ліза
8-А
українська література
Життя і творчість Н.Д.Лябук
Антохова К.М.
Кожуховська Маргарита
11
астрофізика
Колонізація Марса
Трофімова Н.В.

Члени команди «Лукроза»

  1.  Лаховський Олександр, 9-А – член команди «Лукроза» МАН

  2. Насірова Альбіна, 9-А – член команди «Лукроза» МАН

  3. Боровик Михайло, 10 – член команди «Лукроза» МАН

  4. Кожуховська Маргарита, 11 – член команди «Лукроза» МАН

  5. Коваленко Аркадій, 9-А – член команди «Лукроза» МАН

Баришівський навчально-виховний комплекс "гімназія–загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" © 2016